“Her Yerde Yanınızdayız”

Önerileriniz ve istekleriniz doğrultusunda, uzman personelimiz tarafından oluşturulan menülerimiz ile istediğiniz her yerde yemek hizmeti vermekteyiz.
Limon Catering Hizmetleri

Taşıma Yemek

Müşterilerimizin önerileri ve istekleri doğrultusunda, kalori ve besin değerleri göz önünde bulundurularak uzman personelimiz tarafından oluşturulan menülerimizi, merkez mutfağımızda hazırlayarak hijyen koşulları çerçevesinde müşterilerimize sunmaktayız.

Yemeklerimizin standartlarını, personel kadromuzla yemeklerin hazırlık aşamasından, üretim ve sevkiyat aşamasına kadar kontrol etmekteyiz. Bu sayede siz değerli müşterilerimize sürdürülebilir gıda güvenliği sağlamaktayız. Bunun yanında lezzetli yemeklerimizi “Thermobox Sistemi” sayesinde; ısı kaybetmeden dış etkenlerden koruyarak kaliteli ve hijyenik koşullarda müşterilerimize ulaştırmaktayız.

Limon Catering Hizmetleri

Yerinde Üretim

Kendi mutfağı olan kurum ve işletmelere faaliyet alanlarının dışındaki gereksinimlerini Limon Catering olarak karşılayarak; hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarda almalarını sağlıyor hem de kaynaklarını daha etkin ve verimli kullanmalarını sağlayarak kendilerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini artırıyoruz. Tesisinizde yer alan mutfağınızı inceler ve ihtiyaçlara uygun bir proje oluşturarak gereksinimleriniz belirleriz. Yöneticilerimiz ve servis elemanlarımızdan oluşan ekibimizle mutfak organizasyonunuzu devralarak kısa zamanda lezzetli ve sağlıklı çözümler sunmaktayız. Bu kapsamdaki tüm prosesler sürdürülebilir gıda güvenliğinin sağlanması için periyodik olarak denetlenmektedir. Uzmanlarımızca girdi kontrolü yapılan kaliteli ham madde alımlarımızla birlikte profesyonel ve deneyimli kadromuzla üretilen yemekler aynı noktada servise sunulduğu için lezzet ve kalite kaybı en aza indirgenerek, sunum özelliğimiz ön plana çıkmakta ve hizmetin kalitesini üst seviyeye ulaştırmaktayız.

Limon Okulda

Çocuklarınızın sağlığı bizim için her şeyden önemli. Bu içgörü ile okul yemekhaneleri için çocukların beslenme şekillerini göz önünde bulundurarak onların gelişimini destekleyici menüler oluşturmaktayız. Menülerimizi her çocuk grubunun ihtiyacı olan besin değerlerine özel olarak titizlikle hazırlamaktayız.

Limon Catering Hizmetleri

Outside Catering

Limon Catering olarak, ziyafetlerden açılışlara, şirket yemeklerinden konferanslara, davet ve düğünlerden kokteyl organizasyonlarına kadar tüm isteklerinizi profesyonel ve güler yüzlü ekibimizle organize etmekteyiz.

Ürün ve hizmet kalitesini görsel sunumlarımızla birleştirerek uzman personelimizle sizlere en mükemmel hizmeti vermek için çalışmaktayız.

Yeni bir lezzet serüvenine hazırsanız,
hemen tanışalım!

Bize Ulaşın!