“İstediğiniz Anda Hayal Ettiğiniz Gibi”

2003 yılından bu yana Harput Holding iştiraki olarak; kalite, lezzet ve sağlık standartlarından ödün vermeden gıda sektöründe hizmet vermekteyiz.

Limon Catering

Limon Catering olarak “Bir Lezzet Serüveni” mottosu ile çıktığımız bu yolda, her gün yüzlerce firmada binlerce çalışanın yemek ihtiyacını karşılamaktayız.

Taşıma yemek hizmeti, yerinde yemek hizmeti, outside catering ve okul yemekhane hizmeti gibi alanlar için hijyenik mutfağımız ve usta aşçılarımız ile lezzeti müşterilerimizle buluşturmaktayız. Bursa’da yer alan 12.500 m2’lik Türkiye’nin hacim olarak en büyük mutfağını kurmuş olup, 75.000 kişilik taşıma yemek hizmeti kapasitesine sahibiz. Uydu mutfak projeleri ile müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yerinde yemek hizmeti de vermekteyiz.

Özel davetler, organizasyonlar için de şık ve lezzetli sunumlarımızla eşlik etmekteyiz. Nitelikli ürün, nitelikli personel ile teknolojik altyapımızı birleştirerek üretim standartlarımızı en üst seviyeye çıkarıyor, güvenilir bir marka olarak müşterilerimizin taleplerine cevap veriyoruz.

Limon Catering olarak; her kurumsal firma, her özel davet ve organizasyon, her proje için özgün konsept yemekler sunmaktayız. Sağlıklı gıdaların lezzet ile harmanlandığı mutfaklarımızda aşçılarımız mükemmel yemekler ortaya çıkarırken, hızlı servis ağımızla; şirketlerin, organizasyonların, okulların potansiyel yemek ihtiyaçlarını karşılayarak mutlu müşteri profili çizmekteyiz

Bizim için en önemlisi sağlık, lezzet, kalite, hijyen ve müşteri odaklılık.

Vizyonumuz

Teknoloji, hijyen ve lezzetin en üst düzeyde bir araya geldiği besin değeri yüksek gıdaları müşterilerimize sunarak, sürekli yenilenen ve gelişen bir kuruluş olmak.

Misyonumuz

Çalışanlarımızın şirketin işleyişine etkili katılımıyla ürün kalitesi ve gıda güvenliği bilincini en üst düzeye taşıyarak müşterilerinin sağlıklı beslenmesine katkıda bulunmak.

Değerlerimiz

Sürdürülebilirlik

Değer yaratan, yenilikçi yaklaşımları menülerimize ekleyerek her geçen gün daha iyiyi hedefleyerek üretimimizi sürdürülebilir kılmaktayız.

Güvenilirlik

Sağlıklı gıda üretimi iç görüsü ile gerek müşterilerimiz, gerek tedarikçilerimiz, gerek ekibimiz ile karşılıklı güven ilkesine bağlı kalarak, açıklık ve şeffaflığa dayanarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sorumluluk

Müşterilerimizin catering hizmetinden beklediği taleplerini sorumlu bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bunun yanında kullandığımız ürünler ile çevreye ve doğaya saygılı bir şekilde üretim gerçekleştirmekteyiz.

 İş Birliği

İş ortaklarımız ve çalışanlarımızla adil ve dürüst bir yaklaşımla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Her zaman açık fikirli ve gelişime açık fikirleri desteklemekteyiz.

Yeni bir lezzet serüvenine hazırsanız,
hemen tanışalım!

Bize Ulaşın!